“Taniec z gwiazdami”: Magda Bereda ma romans z Kamilem Kuroczko. Wspólne zdjęcie pary skomentowała siostra

Magda Bereda i Kamil Kurczko fot. instagram.com/tanieczgwiazdami
Magda Bereda i Kamil Kurczko fot. instagram.com/tanieczgwiazdami

Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy taniec łączy pary. Ten program już nawet wydał na świat kilka małżeństw. To właśnie w “Tańcu z Gwiazdami” poznali się na parkiecie Piotr Gąsowski i Ania Głogowska. Ona uczyła go tańczyć, on postanowił nauczyć ją życia. Odwrotna sytuacja przydarzyła się Kasi Cichopek i Marcinowi Hakielowi.

Jak mówią do zakochania jeden krok. Tych kroków uczestnicy show z programu na program robią coraz więcej. Poza parami, które oficjalnie przysięgły sobie aż do śmierci, było mnóstwo takich, których związek nie przerwał czy też kończyło się na ognistym romansie.

Małgorzata Foremniak z Rafałem Maserakiem i Kinga Rusin ze Stefano Terrazzino to były dwie najobszerniej rozpisywane spekulacje. Zwróćmy uwagę, że to właśnie w 2006 roku zbiegła się wygrana edycja przez Rusin i jej rozwód z Tomaszem Lisem.

W tej edycji chyba również nie zabraknie gorących uniesień. Jedna z gwiazd, Magda Bereda jak widać dość bardzo zbliżyła się z partnerującym jej Kamilem. Ich wspólne zdjęcie skomentowała siostra piosenkarki: “Moi💃❤️.”

Jak dotychczas pary, które wdawały się w coś więcej, aniżeli tylko taniec – wygrywały. Czy tym razem miłość okaże się sukcesem Magdy?

View this post on Instagram

#repost @magdabereda #paranr4 #BeredKa

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here