Tego jeszcze nie było! Dziennikarka TVN pływała z… dzikimi świniami! Anna Wendzikowska przyznaje, że bardzo się bała [FOTO]

Anna Wendzikowska pluskała się z dzikimi świniami na Bahamach. Foto: instagram.com/aniawendzikowska

Tego jeszcze nie było! Anna Wnedzikowska, dziennikarka m.in. programu “Dzień Dobry TVN” pływała z dzikimi świniami. Takie rzeczy tylko na Karaibach.

Anna Wendzikowska (38 l.), aktorka, prezenterka i dziennikarka TVN, spędza tegoroczne wakacje na Bahamach. Na jednej z wysp miała przyjemność popluskać się z… dzikimi świniami.

Przeżycie jednak nie należało do najprzyjemniejszych, ale z pewnością do bardzo emocjonalnych. Dziennikarka przyznała, że bardzo się bała. Nic dziwnego – takie duże dzikie świnie potrafią być niebezpieczne.

Szczególnie kiedy poczują, że mamy coś do jedzenia.

“Peppa Pig z rodziną.. 🐷 chciałam to zrobić.. chciałam to zobaczyć.. świnie pływające w krystalicznie czystej, karaibskiej wodzie to dosyć niecodzienny widok 💁🏻‍♀️ ale powiem Wam, że te małe dranie atakują bez opamiętania każdego, kogo podejrzewają o to, że może mieć coś do jedzenia.. 🤣 i w sumie miałam niezłego pietra.. ale na zdjęciach tego nie widać 🙌🏻” – napisała Anna Wendzikowska na Instagramie.

Trzeba przyznać, że pani Ania jest odważna.