To już nie są żarty! Robert Janowski traci kolejny program! “Kryzys to moje paliwo”

Gra Muzyka/fot. Instagram

Robert Janowski przez ponad rok walczył o utrzymanie kontroli nad programem „Jaka to melodia”, w którym zarabiał ponoć 10 tysięcy złotych za odcinek. Dlatego, chociaż swoje burzliwe negocjacje z TVP nazywał „walką o honor”, widzowie podejrzewali, że chodzi jednak o pieniądze. Po przegranej walce zapowiedział, że wycofuje się z show biznesu i będzie pisał wiersze, jednak ostatecznie dał się skusić producentom show „Gra Muzyka” emitowanego w TV Puls.

Niestety, chociaż od pierwszego odcinka upłynęły zaledwie dwa miesiące, Robert nie tylko wie, że nie odnalazł się w nowym formacie, lecz także jest przekonany, że to nigdy nie nastąpi.

Te niewesołe przemyślenia natchnęły go do głębszych refleksji na temat przeszłości i w końcu, w najnowszym wywiadzie dla „Twojego Stylu” Robert doszedł do wniosku, że zmarnował życie.

Żałuję, że od lat nie zagrałem w żadnym filmie ani spektaklu – narzeka w kobiecym magazynie.- Tęsknię za tym, ale to nie znaczy, że mam biadolić. Lekcje pokory też są po coś. Zdarza mi się poużalać nad sobą, że jakiejś szansy nie wykorzystałem, a kolejna się nie pojawiła, ale potem mówię: „Dobra, Janowski, ponarzekałeś, a teraz do roboty!

Frustrację Janowskiego wyczuła chyba ekipa nowego programu, a także widzowie. Publiczność show „Gra Muzyka” nie przekracza pół miliona, co w porównaniu z programem „Jaka to melodia”, gromadzącym blisko dwa miliony widzów, jest mizernym wynikiem.

W tej sytuacji producenci uznali, że nie ma sensu przedłużać tej agonii. Jak donosi portal Wirtualne Media, pierwszy sezon nowego show Janowskiego będzie zapewne ostatnim. Na tę wiadomość Robert zareagował dość nerwowo.

Kryzys to moje paliwo. Ze strachem o przyszłość mierzę się codziennie – żali się w “Twoim Stylu”. – Nie zadzwonili, a mieli dzwonić, odwołali koncert, a miałem go prowadzić. W moim fachu to norma. 

Gra Muzyka/fot. Instagram
Gra Muzyka/fot. Instagram

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here