Tomasz Kammel na wakacjach z “nieziemsko piękną” modelką! Kim jest długowłosa towarzyszka? Internauci są zachwyceni jej zdjęciem! [FOTO]

Wakacje na rajskiej plaży w towarzystwie przepięknej modelki? Wielu marzy o takim spędzaniu wolnego czasu. Jak widać, w tym gronie był również Tomasz Kammel, któremu ta sztuka się udała. Prezenter TVP właśnie pochwali się swoimi wakacjami na instagramowym profilu.

Choć dziennikarz bardzo rzadko chwali się swoim życiem prywatnym i większość informacji utrzymuje w tajemnicy, to tabloidy już od jakiegoś czasu rozpisują się na temat nowego związku Tomasza Kammela. Prowadzący “Voice of Poland” ma bowiem spotykać się z tajemniczą bizneswoman produkującą popularne napoje alkoholowe.

W ostatnich dniach prezenter TVP uchylił nieco rąbka tajemnicy. Zrobił to za pomocą zdjęcia na instragramie, gdzie zaprezentował jak spędza wakacje z … “nieziemsko piękną” modelką.

To jest zdecydowanie jedno z pięciu najpiękniejszych zdjęć, jakie w życiu zrobiłem. A może to przypadek je zrobił? Bo przecież nie planowałem, że modelka, choć nieziemsko piękna, będzie stąpać niczym Jezus po wodzie, ani że w locie przywdzieje kapelusz ze słomianego parasola – napisał pod zdjęciem dziennikarz.

Źródło: Instagram.com/tomaszkammel / NCzas.com