Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdradzają ślubne plany! Czy narzeczeni znają już termin?

Wiktoria Gasiewska/Adam Zdrójkowski/photo:instagram:wiktoria_gasiewska
Wiktoria Gasiewska/Adam Zdrójkowski/photo:instagram:wiktoria_gasiewska

Para młodych celebrytów bezustannie jest na celowniku mediów. Niedawno zaręczyli się, a fani czekają na informacje dotyczące ślubu. Czy decyzja 19-latków ich zadowoli?

Wiktoria wraz z Adamem są świadomi swojego młodego wieku i oprócz ciężkiej pracy, jaką wkładają w działalność artystyczną, chcieliby jeszcze pocieszyć się nastoletnim wiekiem. Zapytana o ślubne plany, Wiktoria przyznała, że “między nimi wszystko jest dobrze”.

Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają… Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas – powiedziała.

Nie ma wątpliwości, że parę od początku łączy ogromne uczucie i celebryci wspierają się na każdym kroku ścieżki kariery. Wielu nie wierzyło w powodzenie związku opartego na show-biznesie, jednak para skutecznie daje do zrozumienia opinii publicznej, że ta się myliła. Wiktoria wraz z Adamem są przykładem, że wiek i praca nie stoją na przeszkodzie do szczęścia.

Ślub to odległe plany także dlatego, że ceremonia wiąże się z poświęceniem czasu na jej organizację, którego para nie ma zbyt wiele. – Kiedy nie pracujemy albo jak chcemy się zrelaksować po pracy, to imprezujemy jak wszyscy młodzi ludzie w naszym wieku. Nie ma w tym nic złego, jeśli zna się umiar – dodała Wiktoria. Czy według Was narzeczeni podjęli dobrą decyzję?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here