“Wygrałem nowe życie”. Tomasz Komenda zostanie ojcem!

Tomasz Komenda. (Zdj. PAP/Paweł Supernak)

W życiu Tomasza Komendy, który 18 lat niesłusznie przesiedział za kratami, szykują się wielkie zmiany. Znalazł miłość i już niebawem zostanie mężem i… ojcem!

W czwartek odbyła się premiera filmu dokumentalnego “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Na sali kinowej pojawili się jego twórcy, przybyło wiele gwiazd, był też oczywiście Tomasz Komenda. Nikt poza nim nie spodziewał się wzruszających scen, które nie były kadrami produkcji odnoszącej się do koszmaru przez jaki musiał przejść.

Po projekcji filmu Tomasz stanął przed ekranem, gdzie podziękował swojej rodzinie i swoim obrońcom. Była przy nim jego miłość Anna Walter. W pewnym momencie uklęknął i oświadczył się swojej kobiecie, ta zupełnie zaskoczona powiedziała “tak”, a wzruszony Komenda oklaskiwany przez publiczność powiedział, że “wygrał nowe życie”.

Ale to nie jest koniec niespodzianek. – Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej. Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy jak nie teraz – wyznał w rozmowie z Wirtualną Polską.

Anna i Tomasz poznali się na portalu randkowym.  – Tak jak większość Polaków śledziłam jego historię. Współczułam mu tego, co go spotkało i tak zaczęliśmy ze sobą korespondować. Ten kontakt się kilkukrotnie nam urywał, ale naprawdę zaiskrzyło dopiero, gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy – powiedziała Walter w “Uwadze!”.

– Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma. Poczułem motylki w brzuchu, wiedziałem, że Ania jest tą jedyną – dodał Komenda.

Film “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” pojawi się w kinach 18 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here