Zwiastun “Zenka” w parodiowym wydaniu. Hit?! [VIDEO]

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk/Fot. Instagram

Kabaret Skeczów Męczących nie mógł przejść obojętnie obok “Zenka”. Nowa produkcją, w którą zaangażowała się Telewizja Polska to ma być kinowy hit. Komicy postanowili nagrać zwiastun i umieścić go w sieci. Ten osiąga rekordy popularności.

Zwiatun “Zenka” nie do końca jest odpowiednikiem prawdziwego filmu. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia i ukazania produkcji w dość humorystyczny sposób był jeden z popularnych kabaretów. Teraz to właśnie jego członkowie święcą triumfy na YouTubie. Video wciąż ma kolejne wyświetlenia i udostępnienia. Być może będzie to większy hit, aniżeli oryginalny trailer. Grupa, by uniknąć problemów prawnych, zmieniła tytuł.

Zwiastun, choć ewidentnie ma związek z filmem “Zenek”, ma zmieniony tytuł na “Zenonian Rhapsody”. Choć krąży on po Internecie dopiero tydzień, ma już prawie milion wyświetleń. Kabaret Skeczów Męczących dzięki tej produkcji z pewnością zyska rzeszę nowych fanów. Ci nie przestają zachwalać pomysłu w komentarzach. Trailer został ciepło przyjęty. Sam Martyniuk jeszcze się do niego nie odwołał.

Być może “Zenek” dał szansę na rozwój w branży wielu aspirującym epizodystom czy aktorom, ale nikt by nie pomysłał, że film wypromuje kabareciarzy, którzy nawet w nim nie występują. Jak widać, grunt to chwytliwy pomysł.