Ivanka Trump w intymnej sesji! Takiej prezydentównej jeszcze nie widzieliście

Ivanka Trump w intymnej sesji! Takiej prezydentównej jeszcze nie widzieliście
Ivanka Trump/Fot. Instagram @ivankatrump

Jak wiadomo nie wszystko przystoi głowom państw i ich najbliższej rodzinie. I nie mowa tu o kwestiach prawnych, lecz obyczajowych. W polityce kluczowy jest PR, a ten bardzo łatwo sprowadzić na niewłaściwe tory, a w konsekwencji stracić poparcie społeczeństwa. Ivanka Trump jako prezydentówna USA powinna zatem bardziej uważać ze względu na swojego ojca.

Donald Trump stara się rządzić silną ręką. Unicestwienie generała Sulejmaniego nie do końca poprawiło mu image prezydenta. Jego córka – Ivanka Trump starała się lekko ocieplić wizerunek rodziny, lecz chyba nie tędy droga.

Otóż nie jest to tajemnicą, że Trumpowie są aż nadto aktywni w mediach społecznościowych. Dzięki temu Amerykanie mają przeświadczenie, że władza jest obok nich, dosłownie na wyciągnięcie ręki. Tę metodę stosowała już księżna Diana, tylko niestety nie miała jeszcze wówczas takich narzędzi. Niemniej jednak świetnie sobie radziła. Poddani wierzyli, że są częścią królestwa.

Ivanka jednak poszła o krok za daleko, choć zdania w tej kwestii są mocno podzielone. Trump sfotografowała się w łóżku. Zdjęcie nie było w żaden sposób wulgarne, a obok prezydentównej leżał pies, tak czy owak doszło do pewnego mezaliansu obyczajowego.

Ivanka zawsze dodawała profesjonalne zdjęcia z delegacji służbowych, wyjazdów, gdzie zazwyczaj pozowała na tle zamków, pałaców czy wielkich salonów. Stąd ogromne zaskoczenie wśród followersów córki prezydenta USA. Niemniej jednak czy faktycznie tego nie przemyślała?

View this post on Instagram

💛🐶💛

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here