Jasnowidz Krzysztof Jackowski tuż przed ciszą o wyborach prezydenckich: “Zaskoczą Bosak i Hołownia. Ja z żoną zagłosujemy na…”

jasnowidz Krzysztof Jackowski , co nas tam czeka. Foto: YouTube
Krzysztof Jackowski , co nas tam czeka. Foto: YouTube

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski na dwie godziny przed ciszą wyborczą przedstawił na swoim youtubowym kanale swoje przewidywania co do zbliżających się wyborów prezydenckich w Polsce.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego będą dwie tury wyborów, czyli żaden z kandydatów nie uzyska ponad 50 proc. głosów wyborców w najbliższą niedzielę.

Pierwszą turę wygra wg Jackowskiego Andrzej Duda. “Coś około 44 proc. mi się kojarzy” – stwierdził jasnowidz mówiąc o procentowym poparciu dla prezydenta Dudy.

Jednocześnie Jackowski stwierdził, że bardzo zaskoczą wyniki Krzysztofa Bosaka i Szymona Hołowni. Mają oni zyskać kosztem Rafała Trzaskowskiego. Młodzi ludzie mają zagłosować chętniej na Bosaka i Hołownię niż na Trzaskowskiego.

Jednak jasnowidz nie podał jakie poparcie zbiorą Bosak, Trzaskowski i Hołownia ani tego, który z nich przejdzie do drugiej tury.

Krzysztof Jackowski zdradził też na kogo on i jego żona będą głosować. “Żeby było jasne (..) lojalnie mówię, że pójdę zagłosować na Pana Bosaka. Wybór mojej żony jest taki sam.”

“Wydaje mi się to świeży człowiek, nie obdarty politycznie, który ma ambicję i chyba czas w naszym kraju postawić na ludzi ambitnych i młodych” – powiedział o Bosaku Jackowski.

“Młodzi mają werwę do wiary w jakąś ideę jeszcze i do zasad. Wydaje mi się, że przyjdzie czas jeszcze, że tacy ambitni politycy w jakiejś mierze w przyszłości będą odgrywać istotną rolę w polskiej polityce. Tylko czy zdążymy?” – zakończył tajemniczo Krzysztof Jackowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here