Borys Szyc zostanie ojcem! Tą radosną nowiną podzieliła się jego narzeczona!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska/ Fot.Instagram

Ostatnio nie było o nim zbyt głośno. Aktor postanowił chyba skupić się na życiu prywatnym, aniżeli na karierze. Wyszło mu to zdecydowanie na dobre! Borys Szyc i jego narzeczona spodziewają się dziecka!

Jego kariera od lat utrzymuje się na podobnym poziomie. Nie jest gwiazdą światowej klasy, jednak w Polsce nie ma chyba osoby, która by go nie kojarzyła. Borys zawsze zdawał się być ze swojej kariery zadowolony, czego nie można niestety było powiedzieć o życiu prywatnym.

Koło aktora co rusz pojawiała się nowa partnerka, która kiedy tylko wybiła się na jego nazwisku, odchodziła. Wszyscy spisali już jego miłosne podboje na straty, kiedy to postanowił wszystkich zaskoczyć.

W styczniu tego roku Szyc ogłosił swoje zaręczyny. Jego wybranką została jego dawna koleżanka ze szkolnej ławki. Już lata temu mieli się ku sobie, jednak ich drogi rozeszły się. Gdy spotkali się po latach, od razu zapałali do siebie wielkim uczuciem i postanowili się związać.

Ostatnio pojawiły się wieści o niedługim ślubie pary, który miałby na dobre scementować ich związek. Jednak to co ogłosili dziś rano na profilu Justyny, umocni ich o wile bardziej. Para spodziewa się bowiem dziecka.

„Od tych wakacji zaczęliśmy podróżować z nadbagażem. Coraz większym i już przez nas ukochanym nadbagażem… !”

Zdjęcia, które wybrali do powiadomienia swoich obserwatorów, świadczą o tym, że jest to już zaawansowana sprawa. Nagłowska nie napisała co prawda, w którym jest miesiącu, ale wielkość jej brzucha mówi sama za siebie. Maluch na pewno przyjdzie na świat jeszcze w zimie!

Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!