Dagmara Kaźmierska nie ma litości. “Królowa życia” zaproponowała złośliwej Sylwii pracę w burdelu [FOTO]

Dagmara Kazimierska fot. screen player.pl
Dagmara Kazimierska fot. screen player.pl

Dagmara Kaźmierska to jedna z “najbarwniejszych” gwiazd telewizji TTV. Kobieta występująca w serii “Królowe Życia” ma na swoim życiowym koncie m.in. pobyt w więzieniu. Kobieta, która zdecydowanie nie boi się wyrażać wprost swoich emocji, tym razem zdecydowanie przesadziła?

“Królowe życia” to show na antenie stacji TTV, w którym już od kilku lat bohaterowie pokazują swoje luksusowe życie. Gdy w 2016 roku projekt startował, nikt się nie spodziewał, że osiągnie tak ogromny sukces.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z bohaterek programu, mieszkająca w Kłodzku. Przypomnijmy, że Kaźmierska była tzw. burdelmamą za co odsiadywał wyrok. Celebrytka ma wielu fanów, którzy wybaczyli jej wstydliwą przeszłość, ale też sporo hejterów. Ostatnio na fanpage’u TTV na Facebooku pojawił się post z fragmentem odcinka Królowych życia, na którym Dagmara rehabilituje się po wypadku. Jedna z fanek napisała dość obraźliwy komentarz. “Ćwiczy, żeby jak najszybciej z burdelu uciekać hahaha”.

Droga Pani Sylwio. A dlaczego miałabym uciekać z burdelu? Ucieka się przed policją lub jak biją. Ale żeby z burdelu uciekać – pierwsze słyszę. Proszę zapytać męża, czy uciekał (bo zakładam, że odwiedzał tego typu przybytki – choć mogę się mylić). Lub polecam pani przyjąć się do pracy (z Pani urodą zarobek z pewnością nie będzie imponujący, ale z czasem nadrobi pani umiejętnościami – mam nadzieję). I gwarantuję: tak się pani spodoba praca w burdelu, że nie będzie pani myśleć o żadnej ucieczce. Pozdrawiam serdecznie – odpowiedziała Dagmara.

Uważacie, że tym razem “Królowa” mocno przesadziła?

screen facebook.com/ttv
screen facebook.com/ttv

Źródło: facebook.com/ttv