Ibisz i Makłowicz. Prezenter podróżuje czy gotuje?!

Krzysztof Ibisz i Robert Makłowicz/Fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official @robertmaklowicz_official/Kolaż

Krzysztof Ibisz i Robert Makłowicz spotkali się w nieznanych dotąd okolicznościach. Popularny prezenter postanowił uwiecznić to wydarzenie na swoim Instagramie, gdzie zamieścił wspólne zdjęcie z kucharzem.

Ibisz i Makłowicz to dość nietypowy duet pomijając ich powiązanie z show biznesem. Na rodzimym rynku panuje jednak przynależność do danych stacji. I tak oto Krzysztof jest prezenterem Polsatu, a Robert gotuje w Telewizji Polskiej. Czyżby odwieczny konflikt pomiędzy telewizją publiczną, a prywatną został zażegnany?

Skoro pomiędzy TVN-em, a Polsatem mogło dojść do porozumienia, być może i TVP dołączyło do swojej konkurencji. Jak widać choć wszystkie prześcigają się w coraz to ciekawszych, nietypowych i bardziej kontrowersyjnych formatach, by tylko zdobyć większą oglądalność, to gdy w grę wchodzą wspólne projekty i duże pieniądze, żadna ze stron nie widzi najmniejszego problemu.

Jednak co robi Krzysztof Ibisz z Robertem Makłowiczem? Czyżby szykowali wspólny projekt? A może po prostu prezenter chce się nauczyć gotować, w końcu na naukę ponoć nigdy nie jest za późno. Jak myślicie, co się kroi?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here