Damian Kordas i Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Fani nie zostawili suchej nitki

Damian Kordas i Kurdej-Szatan OSTRO skrytykowani
Damian Kordas i Barbara Kurdej-Szatan/Fot. Instagram @damiankordas

Damian Kordas, czyli zwycięzca jubileuszowej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i Barbara Kurdej-Szatan, której udało się dojść do finału, byli atrakcją Sylwestra Polsatu. Zatańczyli tango do szlagieru Maleńczuka, po czym zostali ostro skrytykowanie przez fanów.

Damian Kordas i Kurdej-Szatan postanowili wejść w Nowy Rok tanecznym krokiem w rytmie tango. Niestety nie do końca im to wyszło. Nie trzeba być wirtuozem w tej dziedzinie, by zauważyć masę potknięć, wybicia z rytmu i ciche liczenie kroków. Fani to zauważyli i nie pozostawili na parze suchej nitki.

Pytanie czy oboje doszli tak daleko w programie, dzięki prowadzącym tancerzom

Ci ich najwidoczniej nieustannie prowadzili przez kolejne takty muzyki. Sami nie do końca popisali się poczuciem rytmu i wyćwiczoną choreografią. Czyżby najlepsze gwiazdy jubileuszowej edycji “Tańca z Gwiazdami” nie miały poczucia rytmu i gubiły się przy tak prostej muzyce, jak szlagier Macieja Maleńczuka, pt. “Dawna dziewczyno”.

Kurdej-Szatan starała się nadrobić swoje niedociągnięcia taneczne, grą aktorską. Barbara mimo wszystko starała się pokazać mimiką twarzy towarzyszący utworowi ból, cierpienie i gniew. Jednak bardziej zobrazowała chyba odczucia publiczności, która musiała to oglądać, nie wspominając fanów, którzy na nich głosowali.