Sandra Kubicka nie zniknie z ekranów! Zostanie nową gwiazdą Polsatu [FOTO]

Sandra Kubicka/Instagram

Po udziale w “Tańcu z Gwiazdami” Sandra Kubicka zyskała w Polsce ogromną rzeszę fanów. Chociaż tęskni za Stanami Zjednoczonymi, w których mieszka na co dzień, jej przygoda w naszym kraju jeszcze się nie kończy!

Fotomodelka okazała się świetną tancerką, ale producenci programu odkryli coś jeszcze. Sandrę kocha nie tylko aparat fotograficzny, lecz także… kamera! Teraz Sandra będzie miała możliwość poprowadzenia bardzo prestiżowego wydarzenia. Już niedługo zobaczymy ją na wyborach Miss International!

Jestem podekscytowana, ale i przejęta powierzoną mi rolą prowadzącej. Nie chcę zawieść Pani Niny [Terentiew – przyp. red.]. Pierwszą tego typu szansę dostałam od Marcina Cejrowskiego, redaktora naczelnego serwisu Plejada.pl, bo wiosną debiutowałam w roli prowadzącej kulisy Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Teraz będzie inaczej, bo poprowadzę galę na wielkiej scenie, a impreza będzie transmitowana na blisko 200 krajów świata. Moja mama w Miami będzie mnie oglądać na żywo. Czy to nie super?! Chcę wypaść jak najlepiej, ale szczerze mówiąc, poza prowadzeniem gali, mam zamiar za kulisami dodawać otuchy uczestnikom konkursu. Sama mam wokół wspierające osoby i wiem jakie to ważne!” – zdradza “Plejadzie”.

Oprócz roli prowadzącej, Sandra zasiądzie też w jury i będzie miała czynny udział w wyborze nowej Miss International!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here