Anna Jaroszewska zapowiada, że program TOP MODEL to zaledwie początek jej przygody z modelingiem! Obiecuje, że jeszcze o niej usłyszymy [FOTO]

Michał Gała i Anna Jaroszewska/ Fot.Instagram

Losy uczestników TOP MODEL śledzi chyba cała Polska. Atmosfera jest coraz gorętsza, a wyzwania coraz trudniejsze. Z programem po raz kolejny pożegnały się dwie osoby. Finał zbliża się wielkimi krokami!

Ostatni odcinek programu opuściły znów dwie osoby. Tym razem padło na dwóch rudzielców – Anię i Michała. Piróg po raz kolejny nie zdecydował się na przywrócenie uczestnika do programu. Pamiętajmy, że prowadzący ma taką możliwość, jednak póki co trzyma ją chyba na specjalną okazję.

Michał był faworytem Dawida Wolińskiego, większość jurorów już wcześniej podjęłaby decyzję o usunięciu go z programu, gdyby nie właśnie projektant, który widział w nim naprawdę wielki potencjał. Prawda jest też taka, że Michał słynął ze śmiesznych tekstów, które dodawały niesamowitego smaczku. Sam Piotr Kraśko zauważył, że Michał nie nadaje się tylko do zdjęć, ponieważ „jego trzeba dawać z dźwiękiem”.

Anię lubili wszyscy. Jej nietypowa uroda powodowała, że miała bardzo dużą przewagę nad pozostałymi uczestniczkami. Na zdjęciach wychodziła naprawdę zjawiskowo i w trakcie programu nabrała o wiele więcej pewności siebie. Może o tym świadczyć wpis, który zamieściła po emisji programu: „Co prawda moja przygoda z programem już się kończy, ale przygoda z modelingiem dopiero się zaczyna. Bądźcie pewni, że jeszcze o mnie usłyszycie”.

View this post on Instagram

Ta sesja @topmodelpolskatvn to kolejne spełnienie marzeń. Nie wiem jak długo marzyłam o tym by stanąć przed obiektywem @zuzakrajewska 💗 A o tym, że będę mieć na sobie zestaw z najnowszej kolekcji @versace z butami @giuseppezanotti do tej pory mogłam tylko śnić 🙈 A tu proszę bardzo – stało się. Dziękuję @karlagruszecka @vogue.poland @niedenthal_vogue_polska za to wszystko! . . . Co prawda moja przygoda z programem już się kończy, ale przygoda z modelingiem dopiero się zaczyna. Bądźcie pewni, że jeszcze o mnie usłyszycie ❤ . . . Dziękuję za tę fantastyczną przygodę @dawid_wolinski_private @kasiasokolowska_official @joannakrupa @tyszka_marcin @michalpirog 😚 Bardzo się cieszę, że miałam okazję Was poznać i z Wami pracować. . . . Bye @topmodelpolskatvn 🙋‍♀️ Widzimy się wszyscy na finale 25.11 😗✌

A post shared by Anna Jaroszewska (@porcelanovva) on

 

Ania zapowiedziała, że na pewno jeszcze o niej usłyszymy. Czy jej słowa są podyktowane nowymi współpracami, które być może już podjęła? Modelka z pewnością zwróciła na siebie uwagę dużych firm i poważnych projektantów. Na pewno zrobi wielką karierę w modelingu, to tylko kwestia czasu.