Filip Chajzer zniknie z TVN? Widzowie domagają się usunięcia go ze stacji! [FOTO]

Filip Chajzer/Fot. Instagram

Widzowie co chwilę krytykują zachowanie Filipa Chajzera. Tym razem poszło o występek jakiego dopuścił się podczas niedawnego wydania “Dzień Dobry TVN”. 

Przypomnijmy, że Chajzer prześmiewczo udawał atak paniki w kontekście Black Friday. To nie spodobało się wielu widzom, którzy twierdzą, ze prezenter wyśmiał osoby, które na codzień zmagają się z atakami paniki.

Początkowo dziennikarz próbował bronić się wszelkimi siłami. Wydał nawet oświadczenie, w którym przeprasza wszystkie chore osoby i przyznaje, że nie miał na celu nikogo urazić. Oczywiście nie omieszkał wspomnieć o hejterach, którzy wysyłają mu brutalne wiadomości na temat śmierci jego syna.

To jednak widzom nie wystarczyło. Na Facebooku powstała specjalna grupa pod nazwą “Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji”, która postuje za tym, aby Filip został zwolniony ze stacji TVN. W opisie czytamy:

Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego “prezentera” “.

Widzów poparła także Dorota Szelągowska, która w ostrych słowach odniosła się do zachowania Filipa. Zdradziła także, że sama zmagała się z atakami paniki. Jesteśmy ciekawi jakie kroki podejmie stacja TVN!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here