Filip Chajzer znowu obraża ludzi?! Internauci nie mają litości

Dziwne akcesoria w windzie Chajzera. TO już PRZESADA?!
Filip Chajzer/Fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer zaprosił łyżwiarkę figurową jako gościa porannego programu “Dzień dobry TVN”. Nazwał on ten sport jako “babski”, a internauci już zarzucili mu obrazę ludzi. Dziennikarz znowu obraża ludzi czy widzowie są już po prostu przewrażliwieni?

Filip Chajzer nie zasłynął dobrym imieniem w Internecie. Tym razem gospodarz śniadaniówki znów przysporzył sobie wrogów, a tych po ostatniej wpadce z atakiem paniki ma niemało. Redaktor jedynie stwierdził, iż łyżwiarstwo figurowe jest babskim sportem. Zarzucono mu, że obraża ludzi, ale czy nie może mieć własnego zdania na pewne tematy?

Przed dzienikarzem TVN-u niełatwe zadanie. Teraz odbiorcy jego programów patrzą bardzo szczegółowo na jego zachowania. Nie są zbyt przychylni i potrafią wytknąć nawet nadrobniejsze potknięcie, a to już przeradza się w absurd. Zwłaszcza, że Chajzer nie prowadzi stricte programów informacyjnych, tak więc od czasu do czasu może pozwolić sobie na wydanie opinii względem jakiegoś tematu.

Tym razem widzom śniadaniówki nie przypadło do gustu stwierdzenie, iż łyżwiarstwo figurowe według Filipa jest typowo babskim sportem. Zatem jeżeli np. kulturystyka jest męską dyscypliną to każda kulturystka powinna czuć się obrażona na takie sklasyfikowanie? Na szczęście fani od razu stanęli murem za Chajzerem.

Filip także odniósł się do komentarza. W dość żartobliwej formie napisał, by ten się już nie obrażał. Najwidoczniej prezenter musi teraz uważać na każde wypowiedziane słowo, gdyż jak widać hejterzy nie śpią…

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here