Gabi Drzewiecka igra z ogniem [VIDEO]

Gabi Drzewiecka
Gabi Drzewiecka/foto: Instagram.com/@g_rulez

Gabi Drzewiecka jest jedną z gwiazd TVN-u. Dziewczyna poza telewizją, prowadzi własną audycję w ChilliZet. Prezenterka, która przejęła drugą edycję programu “Big Brother 2” po Agnieszce Woźniak-Starak, swoją rozpoznawalność w stacji, zyskała dzięki “Zanim Cię Zobaczę”, emitowanym na antenie TVN Style.

Gabriela Drzewicka przedstawia się jako dziennikarka muzyczna. Niemniej jednak zajmuje się wieloma różnymi projektami. To właśnie ona prowadziła tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białymstoku. Drzewieckiej powierzana jest coraz większa liczba imprez, którym patronuje TVN.

Gabi otrzymała w ubiegłym roku swój autorski program w stacji TVN Style. “Zanim Cię Zobaczę” zrobiło prawdziwą furorę. Choć nie można powiedzieć o rekordzie oglądalności w porównaniu z formatami głównego TVN-u czy popularnym “Big Brotherem”, to była to niezaprzeczalna nowość na rynku. Drzewieckiej udało się wybić i przeć dalej.

Ostatnio Gabi udostępniła video na swoim Instagramie, gdzie ewidentnie igra z ogniem. Mogły to być zwykłe zabawy albo pewne przesłanie. Dziennikarka zmierzyła się niedawno z hejtem internautów w projekcie “Geneza nienawiści”. A czym różni się palący płomień od okrutnych hejterów?