Halloween ulubionym “świętem” Perfekcyjnej Pani domu? Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się strojem [FOTO]

Małgorzata Rozenek-Majdan/ Fot.Instagram

Trupy, zombie i potwory. Zagraniczne święta od lat zyskują w Polsce masę zwolenników. Ja kocham halloween! – o takie wyznanie pokusiła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradza, jak spędza ukochany dzień w roku.

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy chętnie obchodzą “modne” święta. Jednym z nich jest cieszące się coraz większą popularnością Halloween. Za granicą, a szczególnie w Stanach Zjednoczonych, jest obchodzone bardzo hucznie. Celebryci przebierają się w upiorne stroje, organizowane są także konkursy na przystrojenie domów czy centrów handlowych. Będąc za granicą na przełomie października i listopada, można poczuć się jak w istnym horrorze!

Bardzo „na czasie” stara się ostatnio być Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka bierze udział w wielu akcjach i imprezach, które docelowo przeznaczone są dla jednak młodszego pokolenia. Jej zdaje się to nie przeszkadzać i bardzo chętnie angażuje siebie oraz swojego obecnego męża, Radosława.

Oczywiście, nie mogło być inaczej i tym razem. W rozmowie z pudelkiem gwiazda wyznała, że bardzo szykuje się na nadejście amerykańskiego święta. Zdradziła nawet, że w tym roku strój, jaki wybrała na tę okazję jest szyty na zamówienie. Dodała również, że motyw na jaki się zdecydowali, to film. Jej partner będzie Jokerem. Kim więc ona może być? Czy zobaczymy Perfekcyjną Panią domu w odsłonie Harley Quinn?

Tego dowiemy się już wkrótce z instagrama Rozenek. Relacja na pewno będzie obfita, ponieważ małżeństwo organizuje imprezę u siebie w domu.

Warto przypomnieć, że korzenie Halloween sięgają celtyckiego święta Samain, obchodzonego w okolicy 1 listopada. Poganie na Wyspach wierzyli, że w tym dniu bóstwa wykazują wzmożoną aktywność i starali się je przebłagać – składali ofiary i dokonywali innych rytualnych aktów. Teraz, zarówno zachodni “oświeceni” celebryci, jak i nasi rodzimi kultywują to “święto”. Pozostawiamy ten fakt bez komentarza.

A oto jak rodzina celebrytki prezentowała się w zeszłym roku.