HIT! Kuba Wojewódzki znowu zakochany. Kim jest jego młodsza o 34 lata wybranka?

Kuba Wojewódzki. Foto: Facebook: Kuba Wojewódzki - Król TVN

Znany z braku stateczności 56-letni Kuba Wojewódzki oficjalnie ogłosił światu, że nów jest w związku. Samozwańczy „Król TVN-u” podał tę nowinę podczas swojego autorskiego show. Jego wybranką jest o 34 lata młodsza studentka medycyny.

Wczorajszy odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego wzbudzał liczne emocje już od kiedy gwiazdor ogłosił, że na jego kanapie zasiądzie Roksana Węgiel. Fani byli podzieleni. Przeciwnicy tego pomysłu wytykali samozwańczemu królowi, że niespełna 15-letnia wokalistka nie powinna oglądać jego programu, a co dopiero brać w nim czynnego udziału.

Kuba Wojewódzki przygotował więcej rewelacji. Jak ogłosił, spotyka się z 22-letnią studentką. – Rozmawiam z nią w nocy o trzustce. Będzie mnie miała z czego leczyć – mówił 56-latek o swojej nowej dziewczynie, która studiuje medycynę.

Jak podkreślił, nie musi oglądać z dziewczyną starych filmów z lat 70. czy 80. – takich jak „Lot nad kukułczym gniazdem”, czy „Top Gun” – ponieważ już dawno „przerobiła” je ze swoim ojcem. – Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie – wypalił z dumą Wojewódzki.

Niedługo moje dzieci będą młodsze od mojej partnerki – stwierdził w pewnym momencie „Król TVN-u”.

Agata Kulesza, która także gościła w ostatnim odcinku, zapytała kontrowersyjnego dziennikarza, czy ma dzieci. Kuba, po dłuższej chwili namysłu, odparł, że jeszcze nie.

Kuba Wojewódzki na razie nie pokazał swojej nowej wybranki. Gwiazdor słynie ze związków z dużo młodszymi kobietami. Wcześniej spotykał się m.in. z Anną Muchą i Renatą Kaczoruk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here