Kto znajdzie się w finale Masterchefa? Skandalu w programie ciąg dalszy! “Taki finał, to nie finał” [FOTO]

instagram/masterchef

Dzisiaj o godzinie 20:00 zobaczymy zmagania uczestników programu “Masterchef” o wejście do wielkiego finału. Na placu boju pozostała czwórka zawodników. Niestety niesmak po ostatnim odcinku pozostał.

Na fanpage’u programu co chwilę pojawiają się kolejne zdjęcia opatrzone opisami zachęcającymi do obejrzenia najnowszego odcinka. Czy to pomysł producentów na przykrycie skandalu jaki miał miejsce w ostatnim odcinku?

Przypomnijmy, że uczestnicy zmuszeni byli gotować w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Upał spowodował problemy z ciśnieniem każdego z nich, a w efekcie przetransportowanie karetką do szpitala Mariusza.

Tym samym mężczyzna zakończył przygodę z programem ponieważ nie spełnił warunków zadania i nie ukończył serwisu. Od tego czasu na Facebook’u programu pojawiają się liczne komentarze niezadowolonych fanów.

Pomimo faktu, że TVN wydał oświadczenie, w którym de facto nie tłumaczy się z decyzji podjętych przez producentów programu, nagonka widzów trwa dalej. Teraz na fanpage’u pojawiają się posty, na których widać sylwetki pozostałej czwórki oraz opisy mające zachęcać do obejrzenia zmagań o wejście do finału.

Niestety te “PR-owe zabiegi” zdają się nie mieć najmniejszego znaczenia. Pod każdym zdjęciem internauci zarzekają się, że kolejnego odcinka nie obejrzą, a to, co stało się ostatnio w Meksyku kompletnie przekreśla szanse programu.

Takiego skandalu w TVN nie było od lat. Jesteśmy ciekawi, jak sytuacja rozwinie się po najnowszej emisji!

View this post on Instagram

Jeszcze czekolada i …. walczymy o finał!:)

A post shared by MasterChef TVN (@masterchef_tvn) on

View this post on Instagram

Niedziela. Godz.20.00.

A post shared by MasterChef TVN (@masterchef_tvn) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here