Madzia z Big Brothera i charytatywny kalendarz?

Magda Wójcik/Fot. Instagram @madzia.official

Madzia z Big Brothera już zapowiedziała charytatywny kalendarz, w którym pojawią się również jej zdjęcia. Wójcik pokazała fotografie, na której stoi w przebraniu pięknej Mikołajki. W sesji wziął udział także Oleh.

Madzia i Oleh z Big Brothera wzięli udział w dobroczynnej sesji zdjęciowej. Dochód ze sprzedaży kalendarzy, do którego była ona organizowana, ma zostać przekazany na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu. Zwłaszcza zimą to właśnie one najbardziej potrzebują pomocy. W tych miejscach najdotkliwiej odczuwana jest zima. Charytatywny kalendarz z celebrytami ma zachęcić ludzi do bezinteresownego wsparcia bezpańskich psów.

Jak widać koniec roku wiąże się z nieustającą pomocą, To właśnie w tym okresie jest najwięcej akcji charytatywnych, mających na celu pomoc dzieciom, zwierzętom, bezdomnym, tudzież chorym. Charytatywne wydanie kalendarza jest świetną alternatywą dla tych, którzy poza datownikiem notesowym lub zamiast niego, powieszą sobie na ścianie porządny duży format.

Magda Wójcik i Oleh Riashentsev jak widać nie tylko pozują na ściankach. Para chętnie pomaga i promuje podstawowe, a zarazem najważniejsze wartości, które powinny kierować każdym człowiekiem. Jak widać, bycie celebrytą to także odpowiedzialność. Dzięki swoim zasięgom z pewnością przyczynią się do większego zainteresowania towarem, co za tym idzie, wyższym utargiem na rzecz schroniska.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here