Magda Gessler zdradza, jak rozpalić zmysły ukochanego: “Zabić go grzybami” [VIDEO]

Magda Gessler/fot.Instagram

Magda Gessler, kobieta renesansu: kucharka, restauratorka, malarka, projektantka mody, pisarka, dekoratorka wnętrz oraz posiadaczka wielu innych talentów, nagrywa właśnie kolejny sezon swojego autorskiego programu „Sexy kuchnia”, emitowanego na kanale Food Network.

Chociaż niektórzy widzowie nie kryją przerażenia na widok Magdy, trzepiącej nad garnkami swoimi coraz liczniejszymi doczepami i mieszającej w misce długimi tipsami, bo rzeczywiście strach pomyśleć, ile z tego zostanie w potrawie, producenci są zadowoleni z oglądalności.

Do tego stopnia, że podobno płacą celebrytce po milionie złotych za sezon. Nic dziwnego, że się stara… Tak zresztą było od początku, gdy hucznie rozpoczęła pierwszy sezon programu informacją o rzekomym zastosowaniu marchwi w klasztorach żeńskich w charakterze… wibratora. W nowym sezonie ma być podobno jeszcze ostrzej…

Będzie tak sexy, że nikt sobie nawet nie wyobraża – zapowiada bojowo Gessler w rozmowie z “Faktem”. – Rytm rozbijania papryki w moździerzu azteckim jest bardzo seksualny, bo przypomina afrykańskie bębny – twierdzi.

Na pytanie, czym rozpalić ukochanego w tę jesienną szarugę, odpowiedziała bez namysłu: „zabić go grzybami”. Byłoby to nawet zabawne, gdyby nie liczne przypadki zatruć, często, niestety, śmiertelne. Na szczęście Gessler dodaje, żeby nie brać jej rady śmiertelnie poważnie.

Jeśli chcesz zabić swoją miłość, podaj grzyby… Nie no, śmieję się – przekomarza się. – Grzyby są cudowne, tylko trzeba umieć z nimi postępować. Na oliwie z oliwek, cięte bardzo cienko, do tego parmezan, ocet i bardzo dobra sól gruboziarnista – zaleca restauratorka. Wypróbujecie?

Magda Gessler/fot.Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here