Monika Miller i Magda Bereda odpadły z “Tańca z Gwiazdami”. Czy słusznie?

Taniec z gwiazdami/fot. Instagram

Ósmy odcinek “Tańca z Gwiazdami” był podwójnie emocjonujący. Odpadły dwie pary. Magda Bereda i Monika Miller wraz z partnerami tanecznymi – Janem Klimentem oraz Kamilem Kuroczko. Nie wystąpią już w półfinale.

W tym tygodniu pary przygotowały choreografię do najpopularniejszych filmowych piosenek. Można było usłyszeć m.in. przeboje z “Mamma Mia”, “Piratów z Karaibów” czy z “50 twarzy Greya”. Do półfinału weszli Sandra Kubicka, Damian Kordas i Barbara Kurdej-Szatan.

Magda Bereda nie kryła wzruszenia, kiedy żegnała się z programem. Dziewczyna została nazwana przez Krzysztofa Ibisza “królową social mediów”. O Beredzie mówi się, że jest najpopularniejszą youtuberką wśród polskich piosenkarek. Ma około 600 tysięcy subskrypcji na YouTobe. Zasłynęła z nagrywania coverów takich jak “Despacito”, “Sweet but psycho”, a nawet “Przez twe oczy zielone”.

Kolejną uczestniczką 10. edycji programu była Monika Miller. Od lat interesowała się modelingiem, aktualnie jest fotomodelką alternatywną. W wolnym czasie uczy się robić tatuaże, maluje obrazy i rysuje grafiki. W sierpniu wydała swój pierwszy singiel jako MONAMI. Jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera.

Koniecznie dajcie znać, czy waszym zdaniem obie pary odpadły słusznie i komu będziecie kibicować w następnym odcinku.