Podsumowanie jesiennego sezonu TVN: “Kuba Wojewódzki” królem stacji

Kuba Wojewódzki/Fot. Facebook

Zbliża się zimowa ramówka, co wiąże się z podsumowaniem poprzedniego, czyli jesiennego sezonu. Po wewnętrznych kalkulacjach stacji, okazuje się, iż rekordową oglądalnością miał Kuba Wojewódzki wraz ze swoim autorskim programem. Furorę zrobili jego goście, w składzie: Górniak, Figurski.

To, że Kuba Wojewódzki jest królem TVN-u, wiedzą już wszyscy, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że tytuł króla jesiennego sezonu stacji, także należy do niego. Dzięki odcinkowi swojego show, w którym w roli gościa wystąpili Edyta Górniak i Michał Figurski, dziennikarz wzbił się na sam szczyt.

Jak się okazuje, było warto czekać dziewięć lat na ponowne przybycie polskiej divy, która diametralnie podniosła słupki oglądalności i zapewniła stacji rekord oglądalności. I choć pełne dane są poufne, prowadzący zdradza, że był to prawdziwy hit.

Nie obyło się bez oficjalnych podziękowań Wojewódzkiego na jego Instagramie, gdzie oznaczył swoich gości i zapowiedział wielki powrót wiosną. Być może, gdy gwiazdy pojawią się w kolejnym odcinku, zagwarantują Kubie rekord także i w zimowym sezonie TVN. Będziecie oglądać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here