Zamiast koncertów dla wielkich stacji, wybrała bardziej kameralny klimat. Wiemy już, gdzie na Sylwestra zaśpiewa Ewa Farna!

Ewa Farna. / foto: Instagram

Wiadomo już, gdzie Ewa Farna spędzi Sylwestra. Biły się o nią dwie stacje. Wszyscy zastanawiali się, czy wybierze TVN i Warszawę, czy Polsat i Chorzów. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co planuje artystka.

Ewa Farna w ubiegłym roku dała koncert na “Sylwestrowej Mocy Przebojów” Polsatu. Tym razem jednak da cały koncert we Wrocławiu. “Wreszcie mogę oficjalnie powiedzieć, ze w tym roku zagramy pełen koncert z zespołem w Sylwestra! Po paru ładnych latach… wiec kto chce się bawić na całego, zapraszam – my na żywo z zespołem w Wrocławiu” – napisała.

Podczas miejskiego Sylwestra pod hasłem “Wrocław Respect” wystąpią również Kamil Bednarek oraz zespół Sound’n’Grace i wiele innych gwiazd. Wokalistce będzie także towarzyszył synek, którym podczas koncertu zajmie się mama Ewy.

Cała impreza będzie transmitowana na żywo na oficjalnych profilach miasta: na Facebooku oraz na wroclaw.pl. Kto będzie oglądał, a może wolicie koncerty na żywo?