Szok dla fanów “Dance, dance, dance”! Gwiazda rezygnuje z bycia w jury! Sprawdź, dlaczego… [VIDEO]

Ewa Chodakowska Foto: instagram.com/dancedancedancetvp
Ewa Chodakowska Foto: instagram.com/dancedancedancetvp

To prawdziwy cios dla fanów programu “Dance, dance, dance”. Z jury odchodzi jedna z najważniejszych postaci, a mianowicie Ewa Chodakowska. Jak trenerka fitness wytłumaczyła fanom tę decyzję?

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Kariera gwiazdy fitness błyskawicznie się rozwinęła. Teraz trenerka ma własny biznes,a w tym roku pojawiła się w telewizji, w programie “Dance, dance, dance”. Jednak ta przygoda szybko się zakończyła. Celebrytka nie pojawi się w kolejnym sezonie show. Tłumaczy swoją rezygnację nowymi projektami.

– W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie z racji tego, że mam bardzo dużo rozjazdów, bardzo dużo swoich projektów i muszę jednak potraktować je priorytetowo – mówi Chodakowska.

Ewa nie ukrywała, że nie planowała na długo zostać w programie i jednocześnie przyznała się że lubiła ten format.

– To była świetna przygoda. Cieszę się, że mogłam być częścią tworzenia tego programu. Nie ukrywam, że kosztowało mnie to mnóstwo emocji, bo się angażowałam. Jest trochę płacz. Produkcja musi to zrozumieć, że to nie jest jednak mój kierunek i mój priorytet. To miała być jednorazowa przygoda, a nie zakorzenienie się na dobre w projekcie, który jest bardzo absorbujący – dodała trenerka.

Źródło: Plejada.pl / Alaluna.pl