Co robią te BOBASY? Filmik ROZCZULI każdego!

Co robią te BOBASY? Filmik ROZCZULI każdego!
Zdjęcie ilustracyjne/Fot. Instagram @dzelusia

Nie każdy lubi dzieci, jednak te bobasy to prawdziwe słodziaki. Rodzice czworaczków postanowili wrzucić do sieci filmik z ich wzjemnym okazywaniem uczuć, co rozczuli dosłownie każdego. Nawet największego twardziela…

Niektórzy płaczą przy komediach romantycznych, innym wystarczy bukiet róż. Są też miłośnicy video ze zwierzętami, ale na pewno każdy z nich musi zobaczyć filmik słodkich czworaczków. Te bobasy rozczulą dosłownie każdego. Nie ma wątpliwości, że ich rodzice na pewno nie mają z nimi nudno. A już nie wtedy, kiedy są wszyscy razem.

Filmik chwyta za serca i pokazuje prawdziwą miłość, jaka już najmłodszych lat jest kształtowana w rodzeństwie. Maluchy co prawda jeszcze ledwo chodzą, a już oddają się czułym uściskom, dają sobie buźki i poklepują w geście uznania. Choć nie do końca rozumieją te odruchy, pokazują one więź jaka łączy całą czwórkę. To niebywały widok, który wzrusza widza do łez.

Filmik ma już ponad 1200 udostępnień. To prawdziwy hit Internetu, zważywszy na fakt, iż dodano go dwa dni temu. Internauci zachwycają się bobasami w różowych i białych pidżamkach. W sieci krąży mnóstwo tego typu video, jednak ten jest wyjątkowy ze wzglęu na zawarte w nim emocje. Jak wiadomo nikt i nic nie rozczuli bardziej, niż szczerość, której na co dzień coraz mniej w otaczającym świecie.

Gdy żegnasz się ze znajomymi po dobrej imprezie

Gdy żegnasz się ze znajomymi po dobrej imprezie

Posted by Filmiki.tv on Friday, January 10, 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here