Dagmara Kaźmierska po raz kolejny przesadziła. “Królowe życia” nie byłyby dumne

Dagmara Kaźmierska na wakacjach
Dagmara Kaźmierska Foto:instagram.com/queen_of_life_77

“Królowe życia” stacji TTV nie tracą popularności. Seria bije rekordy oglądalności, a życiem milionerów interesują się miliony. Występujące gwiazdy zdają sobie z tego sprawę i cały czas próbują być na pierwszych stronach gazet. Szokują, wygłupiają się, pokazują wyimaginowany świat baśni.

“Królowe życia” bardzo chętnie dzielą się swoim życiem w social mediach. Właśnie dlatego Dagmara Kaźmierska udostępniła filmik z myjni, na którym Jacek myje jej samochód, a ona nim bezczelnie dyryguje. Nic nie jest w stanie zadowolić kontuzjowanej królowej. Niepotrzebna piana, nieodpowiedni kąt płukania i wiele innych… Jeśli ktoś szuka dziury w całym, na pewno ją znajdzie.

Dagmara od samego początku stała o kulach w kapciach i krytykowała sposób mycia partnera. Nie skończyło się na zwracaniu uwagi, Kaźmierska postanowiła oblać mężczyznę pianą pod ciśnieniem. Bohater się tego nie spodziewał. Z nagrania wynika, że nagle zaczęła piec go twarz.

Ku zdziwieniu widzów, nie zareagował gwałtownie, nawet nie podniósł głosu. Po prostu oczyścił buzię i wrócił do mycia. Płucząc luksusowe auto partnerki, sprawił, że woda zaczęła bryzgać na Dagmarę. To już przelało czarę goryczy w programie.

Królowa odsunęła się na bezpieczną odległość, nie szczędząc kolejnych komentarzy umniejszających Jackowi. Nie tylko my byliśmy pod wrażeniem cierpliwości i wytrwałości mężczyzny. Czy wy również uważacie, że bohaterka przesadziła? A może wam również zdarzyła się kiedyś podobna sytuacja?

 

3 KOMENTARZE

  1. Przecież to zwykła patologia. Uczą facetów jak być beta samcami. Ja nie płacę za nic ani nie robię nic za żadną kobietę. Bo ten program to już finisz programowania społecznego, żeby z facetów zrobić służących. To jawna propaganda feminizmu a wy to promujecie. Oczywiście €€€ najważniejsze 😉

  2. Co wy piszecie???!!! Już naprawdę nie macie innych tematów do pisania??? Ten odcinek był dawno a wy się nim jaracie…. Trudno… Jaki portal, takie artykuły 🤮

  3. A ,,Marysia ” ogląda serial i zaczyna pouczać jasia ,widzisz jak powinien żeś się zachowywać . Od jutra Jasiu przechodzisz pod moją jurysdykcję , czyli cierp ciało coś chciało .Ha Ha .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here