Doda pokazała zdjęcie RODZICÓW! Do kogo podobna jest gwiazda? [FOTO]

Dorota Rabczewska/Fot.Instagram

Dorota Rabczewska-Stępień od początku swojej kariery podkreśla, że rodzina jest dla niej priorytetem. To właśnie ze względu na nią postanowiła swego czasu odwołać swoje koncerty, przerwać wszelkie projekty i przeprowadzić się wraz z mężem do Ciechanowa. Wówczas była gotowa nawet wynająć swoje mieszkanie.

Doda zawsze ciepło wyraża się na temat swoich rodziców. Niezmiennie odkąd przeprowadziła się do Warszawy, jest częstym gościem u mamy i taty. Kiedy jedno z nich miało problemy zdrowotne, Rabczewska-Stępień bez zastanowienia odwołała wszystkie swoje plany zawodowe i na jakiś czas przeniosła się do rodzinnego miasta.

Fani nie protestowali. Wiedzieli co jest dla artystki najważniejsze i wspierali ją w tych trudnych momentach. Cały czas był też przy niej jej obecny mąż – Emil. Dorota nigdy nie narzekała na brak wsparcia od ukochanego. On też porzucił wszystkie obowiązki i poleciał za żoną.

Żadne z nich nie wiedziało na jak długo opuszcza stolicę. Trzymała jednak ich wzajemna miłość i miłość Dody do rodziców. Piosenkarka podczas pobytu w domu, niejednokrotnie dodawała relacje z mamą. Kilka razy pokazała publicznie ojca. Tym razem stworzyła specjalny post ze zdjęciem obojga.

Uśmiechnięci rodzice Rabczewskiej-Stępień radośnie pozują córce, a fani szaleją na ich punkcie. Małżeństwo ma już ponad 25 tysięcy polubień. Artystka jak widać przez ingerencję chirurga niezbyt pasuje do rodziny, ale my zauważamy pewne podobieństwo. A wy jak sądzicie, bardziej ojciec czy matka?

View this post on Instagram

💜💜

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on