Edyta Górniak poznała słowo “lewarek”. Wypięta diva wymienia koło w szpilkach?!

Edyta Górniak/Instagram

Edyta Górniak oficjalnie rozpoczęła kurs prawa jazdy na oczach miliona fanów. Pod okiem instruktorów, przez osiem odcinków ma nauczyć się kierować samochód i przyswoić umiejętności niezbędne do zdania egzaminu państwowego. Za nami już pierwszy odcinek “My Way”.

Co tydzień, TVN będzie dozował nam przyjemności. Dopiero pierwszy odcinek za nami, a już nie obyło się bez kompromitacji gwiazdy. Górniak przyszła na lekcję w szpilkach. Kiedy instruktor – Filip Raszyński – zwrócił jej uwagę odnośnie obuwia, zdziwiona zapytała:

– To żadna kobieta, która prowadzi, nie nosi szpilek?

Na tym jednak nie zakończyło się “poznawanie świata” przez piosenkarkę. Raszyński wyjął sprzęt i kazał artystce zmienić koło. Tu dopiero zaczęło się robić wesoło.

– Myślę, że na tym etapie, gdybym była taka wypięta, to już by się ktoś zatrzymał, by mi pomóc – przekonywała główna bohaterka “My Way”.

Po zmianie szpilek na płaskie buty i poprawieniu makijażu, Górniak wsiadła za kółko. I choć wolałaby wypić kawę zamiast prowadzić, instruktor nie miał litości. Edyta musiała pokonać pierwsze kilometry bez asysty byłego chłopaka rajdowcy…