Ivan Komarenko przemówił w języku rosyjskim! POWÓD ściska za serce [VIDEO]

Ivan Komarenko/Instagram

Ivan Komarenko, od kiedy zaczął karierę w Polsce, a to głównie za sprawą wiecznie żywego hitu “Czarne oczy”, nie używa języka rosyjskiego. Ostentacyjnie twierdzi, że nie zamierza tego robić i choć go zna, nie stosuje go ani w życiu codziennym ani od święta. Coś jednak poruszyło go tak bardzo, że nawet nagrał krótki filmik po rosyjsku.

To był wielki szok dla fanów muzyka. Piosenkarz spodziewał się, że swoim zachowaniem wywoła sensację, dlatego postanowił ostrzec, a raczej uprzedzić followersów pod postem, co dokładnie w nim zobaczą. Od razu sprostował i usprawiedliwił coś, co zdawać by się mogło jest normalne w oczach przeciętnego człowieka.

Dla Ivana Komarenko było to dyskredytujące. Mówienie w języku rosyjskim jest dla niego czymś, czego po prostu nie lubi. Zawsze podkreśla, że bardziej czuje się Polakiem, niż Rosjaninem. Jednak, jak nie trudno się domyślić, kiedy w grę wchodzą dzieci, żadne przyzwyczajenia nie są w stanie zwyciężyć nad dobrem maluchów.

Z okazji 50-lecia szkoły, do której uczęszczał Komarenko, dyrekcja poprosiła go o złożenie życzeń. Ten, by być zrozumianym przez wszystkich odbiorców, nagrał je w trzech językach, w tym również w rosyjskim. Jak zaznaczył, w żadnym innym dzieciaki by go nie zrozumiały, a wtedy przedsięwzięcie nie miałoby sensu.

View this post on Instagram

Dziś mój komunikat będzie wyjątkowo w trzech językach. Nagrałem ten filmik na prośbę nauczycieli średniej szkoły znajdującej się w małym miasteczku Rudnogorsk daleko na Syberii. To są życzenia z okazji 50 rocznicy otwarcia szkoły do której uczęszczałem będąc małolatem. Mogę zabrzmieć trochę dziwnie, jak nie Ivan Komarenko bo mam zamiar przemawiać w języku rosyjskim, żeby być zrozumiałym dla uczniów i nauczycieli mojej szkoły. 100 lat moi drodzy! Мои дорогие учителя и ученники я поздравляю вас с 50 – летним юбилеем Рудногорской средней школы и желаю всем успехов. Прежде всего ученникам желаю хороших осенок а также дружественных отношений ученников с учителями. Это было всегда важно и останется важным навсегда!!! Today, exceptionally, my post is gonna be in three languages. I recorded this video at the teachers’ request of high school located in the small town of Rudnogorsk, far away in Siberia. These are the wishes of the 50th anniversary of the school opening I attended when I was a child. I may sound a bit strange like not Ivan Komarenko 🙂 because I’m going to speak in Russian in oder to be understood by learners and teachers of my school. Happy birthday my dearest school! #school #fun #foreveryoung #wishes #anniversary #syberia #russia

A post shared by Ivan Komarenko (@ivankomarenko) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here