Książę Harry ignoruje zaloty młodej studentki. Meghan może spać spokojnie! [VIDEO]

Księżna Meghan i Książę Harry/ Fot. Instagram

Skandale, afery i ciągle napięta atmosfera na dworze królewskim. Nic z tych rzeczy nie jest w stanie skłonić Harry’ego do skoku w bok. Nawet kiedy jego niesfornej żony, Meghan Markle, nie ma w pobliżu.

W miniony weekend książę Harry udał się w samotną delegację do Tokio. Meghan, być może z uwagi na ostatnie wydarzenia i ciągnące się za nią skandale, postanowiła zostać w Wielkiej Brytanii razem z małym Archiem.

W trakcie japońskiego finału Pucharu Świata Rugby nie zabrakło okazji do zrobienia zdjęcia z następcą brytyjskiego tronu. W spotkaniu uczestniczyło bardzo dużo młodych ludzi, w tym wiele pięknych studentek.

Jedna z nich pozwoliła sobie na bardzo szczere wyznanie w kierunku księcia. Kilkukrotnie podkreślała niezwykłą urodę Harry’ego i to jak bardzo się jej podoba. Harry postanowił w końcu zareagować na zaloty dziewczyny. Uśmiechnął się, podziękował, a na koniec wskazując serdeczny palec powiedział do niej: „JESTEM ŻONATY”.

Całe zdarzenie zostało uwiecznione na filmiku, który później udostępniono na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Twitterze.

Jest to kolejny dowód na to, jak wielka więź łączy Meghan i Harry’ego. Mimo wszystkich perturbacji, które ostatnio im towarzyszą i które chcąc nie chcąc sprowadza na nich Amerykanka, książę nadal jest w żonie bardzo zakochany. Oby tak dalej!