Maffashion i Czarek rozstali się! To już kolejne rozstanie wystawione dla publiczności w śmiesznym filmiku [FOTO/VIDEO]

Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik/ Foe.Instagram

To chyba najnowszy trend! Rozstania w sieci pobijają rekordy oglądalności. Na taki krok zdecydowali się jako pierwsi Blanka Lipińska ze swoim partnerem, a teraz dołączyli do nich Julia Kuczyńska z Czarkiem Jóźwikiem. Fani przecierają oczy ze zdziwienia.

To była chyba najgorętsza para polskich social mediów. Kiedy zaczęli spotykać się ze sobą kilka lat temu, w internecie naprawdę temperatura się podniosła. Zwariowana szafiarka i jeszcze bardziej szalony youtuber – to był przecież związek idealny.

Julia „Maffashion” Kuczyńska ostatnio bardzo czynnie bierze udział w wielu kampaniach, kręci nowe reklamy, podpisuje kolejne zlecenia, a nawet stworzyła ostatnio własną kolekcję ubrań i zorganizowała jej pokaz. Widać, że jej kariera jest teraz w szczytowym momencie, czego nie można jednak powiedzieć o życiu osobistym.

Czarek Jóźwik, czyli jedna trzecia youtubowego kanału „Abstrachuje”, ostatnio trochę odszedł w zapomnienie. Oczywiście nadal ich kanał prężnie działa, a on bardzo się na nim udziela, jednak przestał błyszczeć na salonach u boku swojej wybranki i zniknął też trochę ze swoich social mediów.

Para jednak wczoraj ponownie pokazała się razem, co ostatnio było już wielką rzadkością. Fani niezwykle ucieszyli się, gdy zobaczyli dwójkę swoich idoli w towarzystwie świec na kolacji. Nie mieli jeszcze pojęcia, że czeka ich bardzo przykra niespodzianka.

Otóż na koniec spotkania, na oba profile internetowych gwiazd, trafił film. Film, który wspólnie nagrali, aby ogłosić ROZSTANIE. Para podeszła do tematu bardzo zadaniowo. Postanowili przekazać krótki, zwięzły komunikat o podjętej przez nich decyzji. Nie zobaczyliśmy łez ani smutku, mogliśmy ujrzeć za to głupkowaty śmiech, który chyba spowodowany był stresem.

Oboje zapewnili również, że są dla siebie najważniejszymi osobami z życiu i że na pewno będą mieć ze sobą dobry kontakt. Julii jednak drżały usta gdy to mówiła… Czy szafiarka usiłowała powstrzymać wtedy łzy?

Jako powód ich poważnej decyzji podali to, że w pewnych istotnych kwestiach mają zbyt odmienne zdania i nie udało im się tych spraw przepracować. Nie wiemy jednak dokładnie czego owe sprawy dotyczą. Czy może jest to bardzo rozkręcająca się kariera Julki, która pochłania jej za dużo czasu? A może bardzo luźnie podejście do życia Czarka? Cóż, tą informację para postanowiła zostawić dla siebie.

Przypomnijmy jednak, że jesteśmy świadkami już drugiego tego typu rozstania. Zaledwie dwa tygodnie temu na sowim profilu identyczny filmik opublikowała autorka polskiego Grey’a. Blanka Lipińska ogłosiła wraz ze swoim wieloletnim partnerem decyzję o zerwaniu w taki sam sposób. Wtedy wszyscy myśleli, że to kolejna niesmaczna chęć promocji jej kolejnej książki i filmu. Może jednak błędnie to odebraliśmy, a rozstania w sieci i na oczach followersów to teraz najnowszy trend wśród polskich celebrytów.

View this post on Instagram

Instagram vs Rzeczywistość

A post shared by Czarek Jóźwik (@czarek_) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Czarek Jóźwik (@czarek_) on

View this post on Instagram

😂

A post shared by Czarek Jóźwik (@czarek_) on