Magda Narożna ma wszystko, czego potrzebuje. Piosenkarka po rozwodzie przechodzi drugą młodość

Magda Narożna. / foto: Instagram

Magda Narożna, wokalistka zespołu “Piękni i Młodzi” nie płakała długo po rozwodzie z kolegą z grupy, Dawidem. Choć nie od razu, ale udało jej się ponownie ułożyć życie u boku Krzysztofa. Choć piosenkarka nie mówi nic na temat ponownego zamążpójścia, widać że jest szczęśliwa i ma zamiar spędzić z nim długie lata.

Cała Polska, głównie ta preferująca gatunek disco polo, żyła rozwodem jednej z najpopularniejszych par w branży. Po tych głębokich spojrzeniach na teledyskach i podczas koncertów, nikomu nie chciało się wierzyć, że Madzia i Dawid przeżywają kryzys i to tak poważny, że jego skutkiem miałby być rozwód.

Narożna jednak nie przeżywała zbyt długo nieudanej relacji. Dawid też niczego nie żałował. Niedługo po podpisaniu dokumentów, wybrał sie z ukochaną na urlop. Para podróżowała z córką wokalisty.

Magda również nie widzi świata poza dzieckiem. Jej ostatni post z córką i kotem pokazuje jej dwie największe miłości. Do pełni szczęścia zabrakło tylko pozującego obok Krzysztofa – nowego chłopaka artystki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here