Meghan i Harry wywożą Archiego do USA! Brytyjczycy są zaskoczeni! [VIDEO/FOTO]

Megan Markle i Książę Harry/ Fot.Instagram

Książę Harry i Meghan Markle postanowili zniknąć na jakiś czas z Wielkiej Brytanii. Zabierają ze sobą swojego niespełna półrocznego synka. Atmosfera znów została podgrzana.

Wiele dzieje się ostatnio w życiu tej królewskiej pary. Do mediów trafiają co raz to nowe informacje na temat konfliktów, wtop czy nawet złego stanu zdrowia dotyczące zarówno Księżnej jak i Księcia Sussex. Czas, który powinien być dla nich tym najlepszym i najspokojniejszym, niestety wcale takiego nie przypomina. Czy to dlatego postanowili wyjechać w tak daleką podróż?

Meghan i Harry ostatnio byli znów wystawieni na dużą próbę. Tym razem dotyczyła ona zaostrzenia stosunków Amerykanki z jej ojcem. Nie od dziś wiadomo, że ich relacje nie należą do najłatwiejszych. Nie utrzymują ze sobą kontaktów, jej ojca nie było nawet na ślubie, który umówmy się, nie należał do przeciętnych.

View this post on Instagram

Happy one year anniversary to Their Royal Highnesses, The Duke and Duchess of Sussex! Today marks the one year anniversary of the wedding of The Duke and Duchess of Sussex. Their Royal Highnesses exchanged vows at St George’s Chapel within the grounds of Windsor Castle on May 19th, 2018. The selected song “This Little Light of Mine” was chosen by the couple for their recessional. We hope you enjoy reliving this moment, and seeing some behind the scenes photos from this special day. A message from The Duke & Duchess: Thank you for all of the love and support from so many of you around the world. Each of you made this day even more meaningful. Photo credit: Chris Allerton/Joe Short (B&W); PA (color) ©️SussexRoyal (B&W images and video)

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Brytyjski tabloid opublikował ostatnio prywatny list, który Megan napisała do ojca. Para wściekła się i wytoczyła brukowcowi proces. Niemniej jednak, to właśnie jej ojciec dostarczył go do redakcji… Czy powodem ich wyjazdu do Stanów, na który zdecydowali się zabrać synka, jest chęć wyjaśnienia tego konfliktu u źródła? A może liczą na to, że kiedy dziadek zobaczy po raz pierwszy swojego wnuka, trochę złagodnieje?

Powód nie jest nam póki co znany. Wiemy natomiast, że para planuje zostać w USA aż do Świąt Bożego Narodzenia. Taki odpoczynek od codziennych spraw na pewno im się teraz przyda.