Nowy program Akopa i Sylwii, czyli Ostra Jazda z Szostakami [VIDEO]

Sylwia i Akop Szostak/Fot. Instagram

Akop i Sylwia Szostakowie postanowili jeszcze bardziej zbliżyć się do fanów i pokazać im swoją codzienność. Trener i zawodnik MMA poradził się swoich followersów czy powinien stworzyć ciekawy format. Ci zaproponowali, by zaryzykował i zrobił coś nowego i interesującego. Za nami premiera pierwszego odcinka.

Nowy program Akopa i Sylwii Szostak jest już gotowy do obejrzenia. Małżeństwo wygłupia się przed kamerą, zamontowaną w samochodzie. Nie brakuje zastanawiających pytań, dwuznacznych odpowiedzi, zabawnych sugestii i dużo humoru, a to wszystko połączone z interakcją z fanami.

Trudno spodziewać się po Akopie, że coś czego się dotknie będzie nudne i nieciekawe. To właśnie on był główną atrakcją programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Fani bardzo żałowali, gdy ten opuścił show, skarżąc się przy tym na kontuzję kręgosłupa.

Na szczęście, jak widać Szostak ma się całkiem dobrze i udaje mu się wrócić do formy. Wielbiciele pary nie mogą przegapić ich nowego projektu, z którego sami są dumni i bardzo zadowoleni. Zachęcamy do obejrzenia zajawki i całego odcinka “Ostra Jazda z Szostakami”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here