Patrycja Markowska przyznaje się do swoich słabości [FOTO]

Patrycja Markowska/Instagram

Znana polska piosenkarka, pochodząca z muzycznej rodziny Patrycja Markowska, zdecydowanie częściej słuchała rocka, niż klasyki. Silna osobowość, mocny charakter i brzmienie, które fanów gwiazdy przyprawia o ciarki. Z czasem i wiekiem, piosenkarka zaczęła nosić się bardziej elegancko, ale zadziorność została. Jak się okazuje nawet ktoś taki jak ona ma jakiś czuły punkt.

Patrycja Markowska zmieniła ostatnio swoje życie. Połączyła te prywatne z zawodowym i wyszedł całkiem ciekawy projekt. Piosenkarka postanowiła nagrać płytę wspólnie z ojcem – Grzegorzem Markowskim – liderem zespołu “Perfect”. Pomysł ten i efekt jego realizacji, tak spodobał się wokaliście, że postanowił opuścić grupę.

Zostawił im nazwę i prawa do utworów, zamknął drzwi i powędrował za córką. Ich wspólni fani ciągle dopytywali o trasę koncertową, która miałaby promować nowy album. Byli zachwyceni ich duetem na wielkiej scenie. Patrycja długo dojrzewała do tego przedsięwzięcia. Jak stwierdziła, najpierw musiała wejść w ten świat sama.

Na Instagramie przyznała, że nie tylko rodzina budzi w niej sentyment, ale jak się okazuje, artystka ma słabość do czarno-białych fotografii i filmów. Jedno z nich udostępniła w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo. Fani również nie poddali tego wątpliwościom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here