Quebo podzielił się listą piosenek z najnowszej płyty! Sentymentalny powrót do przeszłości?

Quebo podzielił się listą piosenek z najnowszej płyty!
Quebo/ Fot.Instagram

Quebo podzielił się listą piosenek ze swojej najnowszej płyty. Artysta wzbudził ostatnio wiele sensacji, a wszystko za sprawą zmiany swojego wizerunku. Lista najnowszych tytułów nie mogła więc nie podbić internetu.

Kuba Grabowski, który występuje pod pseudonimem Quebo, podzielił się listą piosenek z najnowszej płyty. Artysta od lat podbija serca polskiej publiczności, jednak to co wykonał tym razem, na zawsze pozostanie w ich pamięci.

Raper po tym jak zniknął ze wszelkich social mediów na blisko 1,5 roku, powrócił w wielkim stylu. Zmienił swój wizerunek o 180 stopni. Zniknęły więc liczne tatuaże, kolorowe włosy i ekstrawaganckie ubrania. Pokazał się swoim oddanym fanom, dla których był również ikoną stylu, obdarty ze wszelkich ozdobników.

Został przyjęty przez nich z wielkim otwarciem. Powód jego przemiany nie został jeszcze odgadnięty, jednak z pewnością udowadnia wszystkim, że brak kontrowersyjnego wizerunku, nie spowoduje, że ludzie przestaną go słuchać. Wręcz przeciwnie.

Fani z wielkim zaangażowaniem słuchają jego kolejnych piosenek, które wypuszcza w niemałych odstępach. Nic dziwnego, że bilety na jego koncert, promujący nowe dzieło, wyprzedały się w kilka sekund… Ten jednak z uwagi na panującą na świecie epidemię, został przełożony.

Limitowana liczba płyt została jednak już rozesłana do osób, które zamówiły ją w przedsprzedaży. Pozostali, którym nie udało się tego dokonać, będą musieli niestety poczekać na publikację albumu w internecie. Jednak w dalszym ciągu niewiadomo kiedy i czy w ogóle ona nastąpi – Kuba zrobił się w końcu bardzo tajemniczy.

Niemniej jednak, Quebo podzielił się listą piosenek z najnowszej płyty na swoim Instagramie. Ich tytuły wprowadzają jeszcze więcej zagwozdki do całej jego tajemniczej postawy. Sugerują, że płyta może stanowić sentymentalny powrót do przeszłości.

Pełną listę znajdziecie poniżej.

  1. Romantic Psycho ft. Taco Hemingway
  2. Jesień ft. Natalia Szroeder
  3. Przy tobie
  4. Jezus z Rio ft. Dwight Eisenhower
  5. Spiel des Jahres ft. TPWD
  6. Zarys, szkic
  7. Casino Royale ft. Chips
  8. Pieniążki ft. Zbyt Mocne
  9. Nie rozumie, nie rozumuje
  10. Frustracja ft. Graba
  11. Koreański grill ft. Rapa Nui
  12. Kurde najs ft. Taco Hemingway
  13. Złote maliny ft. Kukon
  14. 11 Pułk ft. Kamil DSP
  15. Noc
  16. Saigon 1955 ft. Kamix, Denis, DJ Moyes
  17. Jeep ft. Mata
  18. Outro ft. Bogaty Ziomek Tomba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here