Rooyens przebił Kulczyka? Przetakiewicz pochwaliła się niespodzianką od ukochanego! [VIDEO]

Joanna Przetakiewicz/Fot: PAP
Joanna Przetakiewicz/Fot: PAP

Joanna Przetakiewicz, projektantka i właścicielka La Manii, pochwaliła się w sieci nagraniem, na którym widać niespodziankę przygotowaną dla niej przez obecnego ukochanego – Rinke Rooyensa. Holenderski producent przebił jej poprzedniego partnera, zmarłego już milionera Jana Kulczyka?

Przetakiewicz nigdy nie ukrywała, że Rooyens i Kulczyk mają ze sobą wiele wspólnego. – Jan kochał sztukę, operę, architekturę. Był biznesmenem artystą, a Rinke jest artystą biznesmenem. Jan, kiedy się poznaliśmy, powiedział mi, że przypominam mu Wenus, którą widział na obrazie w Galerii Uffizi we Florencji. A Rinke napisał mi na początku znajomości, że jestem jego Wonder Woman, dziewczyną z filmowego plakatu. Te pierwsze komplementy były bardzo podobne i to był dla mnie znak – przyznała.

Jan mocno stąpał po ziemi i Rinke, wbrew pozorom, też. Nie wyobrażam sobie życia u boku oderwanej od rzeczywistości, nieogarniętej gapy albo mężczyzny, który nie potrafi dbać o kobietę lub nie szanuje ludzi – mówiła w rozmowie z „Vivą”.

Obecny ukochany stanął na wysokości zadania! Joanna wiele podróżuje między Londynem, w którym mieszka na stałe, a Polską. Kiedy ostatnim razem pojawiła się w naszym kraju, w swoim warszawskim apartamencie zobaczyła uroczą niespodziankę.

Jak się okazało, Rinke jest prawdziwym romantykiem. Już nie raz witał Joannę bukietem czerwonych róż. Jednak tym razem postawił na dekorację z balonów, ułożonych w napis „I love you”.

“Wróciłam do domu i taka sytuacja. I TAK… znowu balony. Też je kochasz?” – opatrzyła wideo podpisem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here