Wiemy gdzie swój wymarzony urlop spędza znany prezenter TVP [FOTO]

Rafał Brzozowski/Instagram

Rafał Brzozowski poza śpiewaniem, stał się twarzą TVP. Piosenkarz chyba zawiesił już swoją działalność artystyczną i zajął się teleturniejami. Choć jako prowadzący “Jaka to melodia?” nie może pochwalić się ogromną oglądalnością, na niskie zarobki jednak nie narzeka.

Rafał Brzozowski debiutował w “Kole Fortuny”, gdzie od czasu do czasu nucił jakiś utwór. Produkcja ponoć bardzo narzekała na różnego rodzaju przedłużenia pracy związane z jego próbami i dublami spowodowanymi nieczystymi dźwiękami artysty. Być może to miało wpływ na zamianę programami z Norbim.

Norbi przejął “Jaką to melodię?” po Robercie Janowskim, który po wielu latach pożegnał się z formatem. Traf chciał, że i on musiał odejść, by zwolnić miejsce koledze po fachu – Rafałowi Brzozowskiemu. Ten jednak miał już swój program. Produkcja jednak nie miała z tym problemu i wymieniła im teleturnieje.

Zmiana ta nie dotknęła zbytnio Brzozowskiego, gdyż na wczasy poleciał do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie cieszy się pełnią życia. Piosenkarz wstawił ostatnio zdjęcie na swojego Instagrama, na którym widać, że aktywnie wypoczywa i zbiera siły do kolejnych odcinków, a być może nowych formatów TVP…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here