Jackowski o wyborach: “To będzie coś co nas bardzo zaskoczy. Będą przepychanki z prezydentem. Wprowadzą jakiś “stan” [VIDEO]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: yt/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: yt/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski czyli jasnowidz z Człuchowa w czwartek przeprowadził na swoim kanale wizje. Jedna z nich dotyczyła wyborów prezydenckich zaplanowanych na 10. maja br. oraz o posunięciach rządu w najbliższym czasie. Z jego wypowiedzi wynika, że czeka nas w najbliższych dniach sporo zaskoczeń.

– Pięć dni przed wyborami wydarzy się coś takiego, że bardzo nas to zaskoczy. Będzie to decyzją rządu – zaczął Jackowski.

– Jeżeli rząd przeprowadzi wybory i zrobi to na siłę – ale według mnie odstąpi od tego – wyjdzie taka dezorientacja i w pewnym sensie taka kompromitacja, że te wybory (ich wynik przyp. red.) będą do odrzucenia – przewiduje Jackowski.

– Rząd w ostatniej chwili zda sobie sprawę z tego, że te wybory będą niewypałem i nagle zrobi coś, co wszystkich nas zaskoczy – zaznaczył.

Jackowski ma wrażenie, że Morawiecki i jego koledzy będą podejmować decyzje nie biorąc pod uwagę zdania obywateli. Rząd będzie trzymał “lekki, delikatny, aksamitny dyktat”. – Rząd wprowadzi jakiś “stan” w naszym kraju – zaalarmował.

– Powrót do życia gospodarczego zacznie następować, ale zauważymy decyzje rządu w dużej mierze będą dla nas niezrozumiałe. Coraz częściej będziemy widzieć, że rząd próbuje wprowadzać jakieś restrykcje na stałe, które de facto nie do końca mają związek z obecną sytuacją – mówił.

Powiedział też, że prezydent Andrzej Duda nie będzie wiedział jak się w tym wszystkim zachować. – Jakieś przepychanki z prezydentem! Jakieś przepychanki z prezydentem naszym. To będzie jakaś kompletna dezorientacja jeśli chodzi o prezydenta. Krótko przed wyborami dojdzie do jakieś kompletnej dezorientacji – mówił.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here