Król i Królowa TVN-u we wspólnym projekcie. Rusza program Kuby Wojewódzkiego i Magdy Gessler [VIDEO]

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler od pewnego czasu coraz częściej pojawiają się razem w miejscach publicznych. Para spotykała się podczas kolacji, imprez i wzajemnie udostępniała swoje posty w mediach społecznościowych. Nieznany był powód tej zażyłości, aż do dziś. Otóż rusza wspólny program królewskiego duetu TVN-u.

Zarówno Kuba i Magda mają swoje własne programy na antenie telewizji TVN. Para jednak postanowiła zrobić coś wspólnie. Nowość ma być hitem platformy Youtube. Kulinarny format internetowy ma przyciągnąć zarówno fanów showmana, jak i znanej restauratorki. Jak oznajmił Wojewódzki na swoim Instagramie, wspólnie z Gessler odliczają dni do Wigilii.

Fani są ciekawi tego projektu, który jeszcze przed emisją pierwsze odcinka wzbudza zainteresowanie internautów i widzów TVN-u. Kontrowersyjny dziennikarz i restauratorka z niewyparzonym językiem na pewno nie pozwolą się nudzić swoim subskrybentom. Ich kanał już wystartował.

“Wigilia z Magdą Gessler” rusza 11 grudnia. Jak widać w zapowiedzi, ona będzie gotować. Nie wiadomo jednak, jaką rolę w filmikach będzie odgrywał Kuba. Czyżby królowa kucharek zagoniła Wojewódzkiego do kuchni? Przekonacie się już niebawem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here