TYLKO U NAS! Wywiad z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim: “Może dojść do poważnych rewolucji” [VIDEO]

Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski analizuje “koronawirusową” rzeczywistość. – To dziwny czas, jesteśmy jakby “zabłąkani” – mówi.

Rozmowa pojawiła się na kanale Tomasz Sommer na YouTube.

Jackowski przypomniał, że w 2019 roku publicznie, wielokrotnie mówił, że “rok 2020 obedrze nas ze złudzeń”. Przyznaje, że po tym, co dzieje się w związku z koronawirusem czuje się “mocno obdarty ze złudzeń”.

Sądzę, że część z was, jeśli nie wszyscy, także (czują się obdarci – red.). Wszyscy widzimy, po tych kilku miesiącach jakiegoś koszmarnego snu, w którym żyjemy, na pewno jest coś nie tak. Jeżeli ktoś to widzi, to zauważa jeszcze jedną rzecz – kompletną niemoc. Nie tylko społeczeństwa tak długo nie wytrzymają, ale i politycy. W końcu może dojść do poważnych rewolucji – mówi Jackowski.

Jasnowidz odniósł się także do krytyków, którzy wytykają mu, że “nie mówi nic nowego, tylko ciągle to samo”. Zaznacza, że ma to swój cel.

To bardzo ważne, co mówię. Zapowiadałem to od kilku lat i tak się stało. Stała się rzecz groteskowa, stała się rzecz, która jest nonsensem. Krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać. Mało tego, nakazuje nam się bać oddechu cudzego – mówi jasnowidz.

W najbardziej schizofrenicznych snach nikomu nie śniła się taka sytuacja, jaka jest teraz – akcentuje Jackowski. Wskazuje, że “jeszcze” jest czas pokoju i należy to docenić.

Cały film z udziałem Jackowskiego do obejrzenia poniżej.

8 KOMENTARZE

  1. Jeśli przepowiedział skok cen zlota i srebra to teraz pewnie jest milionerem. Choć nie wygłąda. A filozoficzną ględę niech zostawi na później.

  2. Może byś się stary opoju z Człuchowa w końcu zamknął ? Pierdzielisz bez sensu, co może się stać, uszczasz bździny spod pierzyny i tyle… stary, łysy czabanie.

  3. No proszę jak zwarta ławą rządowe trole dały odpór Jackowskiemu…czyli coś w tym musi być jeśli całe farmy trolli są zatrudnione, by zagłuszyć jednego człowieka…

    • Ch-ty jesteś z stajni głupich CHajów ? Wal się durniu, najlepiej z opojem od ściany do ściany. Na tą moczymordę trolli nie potrzeba, sam się błaźni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here