Big Brother: Sławina obmacuje pijaną i półprzytomną Ha i sieje mętlik w głowie Ani. Uczestnik opuści program dyscyplinarnie? [VIDEO]

Mateusz Sławiński
Mateusz Sławiński "Sławina"/Big Brother/Instagram

Mateusz już od początku swojego udziału w programie wprowadza zamieszanie w domu Wielkiego Brata. To właśnie on najczęściej nie przestrzega regulaminu, zachowuje się w skandaliczny sposób na oczach mieszkańców i notorycznie dogryza Kamilowi. Domownicy i widzowie mają już dość afer i żądają usunięcia uczestnika.

Mateusz Sławiński nie jest bezbarwną postacią. Wszelkie zamieszania zazwyczaj dotyczą jego i to on je tworzy. Najgłośniej zrobiło się po jego publicznej masturbacji przed kamerami w towarzystwie Ani, którą do tej pory traktował jak przyjaciółkę. Po kilku tygodniach wspólnie spędzonych w programie, chłopak jednak zebrał się na poważne wyznanie.

Podczas wieczoru na tarasie, przyznał Ance, że zależy mu na niej o wiele bardziej, niż na zwykłej koleżance. Dodał, że dziewczyna bardzo mu się podoba i chciałby, aby ona również spojrzała na niego z innej strony. Przerażający jest fakt, iż uczestniczka ma narzeczonego, który śledzi wszystkie odcinki z ukochaną.

Domownicy są przerażeni ich relacją. Lemieszewski głośno mówi, że takie zachowanie jest wręcz niedopuszczalne i w życiu by sobie na coś takiego nie pozwolił, mając świadomość, że przyszła żona patrzy na to z daleka i nie może nic zrobić. Kamil również bardzo krytycznie odniósł się do ekscesu Sławiny z Malwiną Ha.

Pijana, słaniająca się na nogach dziewczyna została odprowadzona przez Mateusza do pokoju. Ten jednak zamiast zostawić ją w spokoju, postanowił się jeszcze zabawić. Jak relacjonują mieszkańcy domu, obmacywał on prawie nieprzytomną koleżankę wbrew jej woli. Sławiński wypiera się wszystkiego, a winą obarcza modela.

Widzowie jednak znają prawdę i wyraźnie protestują przeciwko temu, by Mateusz nadal mącił w programie. Internauci proszą produkcję o usunięcie go z reality show, bądź o jego karne nominowanie. W takiej sytuacji zapewne to oni wezmą sprawę w swoje ręce i pozbawią Sławinę szansy na wygraną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here