Julia Wieniawa w opałach! Chciała zabłysnąć z nonszalancją i rozmachem, omal nie przepłaciła tego życiem! [VIDEO]

Julia Wieniawa. / foto: Instagram

Julka Wieniawa co chwilę pokazuje się z tej głupszej strony. Fani mają jej za złe to, że lansuje się na głupiutką dziewczynkę, której sława nagle spadła z nieba. Aktorka nie potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji. Codziennie zaskakuje followersów swoimi pomysłami.

Ostatnio Wieniawa żaliła się, że musi przejść na dietę, bo trochę jej się przytyło. Narzekała, że dostała z firmy kateringowej tylko dwa posiłki i trzy soki. Łącznie miała spożyć 1200 kcal. Fakt ten przeraził celebrytkę, która poszukiwała wsparcia w fanach.

Dziś Julia nie tylko ma restrykcyjną dietę, lecz także ćwiczy. Postawiła sobie w kuchni bieżnię, ale chyba bardziej do lasu i popisania się przed znajomymi, a nie do spalania kalorii. Zamiast biegać, wyciskać z siebie siódme poty, aktorka idzie wzdłuż taśmy jak modelka, wymachując przy tym rękami.

Aspirująca do hollywoodzkich gwiazd i chcąca zabłysnąć w mediach społecznościowych Wieniawa, niedokładnie wymierzyła sobie odległość od żyrandola. Omal nie stłukła go, wykonując ostentacyjny ruch ręką. Zamiast zachwytu, wzbudziła zażenowanie i zrobiła sobie obciach. Dlatego zawsze należy przeliczać siły na zamiary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here