Królowa życia przedstawia swojego doktora “cudotwórcę”! Dagmara rekomenduje… [FOTO]

Dagmara Kazimierska/Fot. Instagram: queen_of_life_77
Dagmara Kazimierska/Fot. Instagram: queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska odgrywa jedną z kluczowych ról w “Królowych życia”. Jest najbarwniejszą postacią. Nie można jej odmówić charyzmy. To ona w tym TTV-owym formacie wyznacza trendy i poniekąd tworzy scenariusz. Tym razem postanowiła wpłynąć na opinię publiczną i przedstawić swojego lekarza specjalistę.

Jak zauważyli widzowie programu i fani gwiazdy, Dagmara miała ostatnio problemy ortopedyczne z nogą. Celebrytka z trudem mogła się poruszać. Na szczęście, jak informuje fanów, ma się już coraz lepiej i udaje jej się powoli wracać do formy. “Królowa życia” wszystko zawdzięcza jednak lekarzowi.

Kaźmierska postanowiła przedstawić swojego mistrza całemu światu. Ci, którzy ją znają bądź śledzą, z pewnością nie będą zaskoczeni. Kto jak nie Dagmara lubi robić szum, choć tym razem nie w okół siebie, a doktora. Niestety nie chirurga, który odpowiada za tzw. poprawki wieku celebrytki.

Póki co, fanki muszą się uzbroić w cierpliwość, jeżeli chciałyby upodobnić się do swojej idolki. Królowa nie chwali się chirurgiem, a ortopedą. Pod artykułem, zdjęcie dra Ryszarda Stawickiego, dzięki któremu gwiazda chodzi. To za jego sprawą udało jej się uniknąć usztywnienia kończyny. Jako jedyny był w stanie przywrócić ją do formy w “humanitarny” sposób.