Krzysztof Ibisz czekał na tę kobietę kilka lat! Ulubiona aktorka wszystkich Polaków, która dba o wszystko wokół, w końcu mu uległa [FOTO/VIDEO]

Krzysztof Ibisz/Instagram

Krzysztof Ibisz ujawnił na Instagramie, że czekał kilka lat na aktorkę, która rozbudza jego zmysły. Prezenter opisał ją w samych superlatywach. Jak stwierdził, jest uwielbiana przez wszystkich Polaków, mama trójki dzieci, ikona stylu, świetna dziewczyna, która dba o wszystko wokół.

Ibisz nie może wyjść z podziwu. Kobieta, na którą tak długo czekał, z miłości do porządku i ładu, nawet posprzątała w jego studiu, poukładała równo wszystkie książki, tym samym imponując “twarzy” Polsatu. Mowa o Małgorzacie Sosze, która będzie jego gościem w niedzielnym odcinku “Demakijażu”.

Aktorka opowie o swoim życiu i planach. Być może nawet zdradzi kulisy i kolejne perypetie “Przyjaciółek”, w których gra jedną z głównych postaci. Socha jest tak zajętą artystką, że dopiero po kilku latach przyjęła zaproszenie do programu.

W zapowiedziach programu, Ibisz nie szczędził jej komplementów, ale to czy faktycznie mówił prawdę, będzie można odkryć dopiero po obejrzeniu odcinka z jej udziałem. Dlaczego dziewczyna ma tak napięty grafik i czy na planie serialu też pilnuje porządku?