Kuba Wojewódzki uchodzi za buca. Bezczelny, uszczypliwy i pyskaty dziennikarz jest jednak jak się okazuje mężczyzną o wielkim sercu i z dużą dozą poczucia humoru. Król TVN udowodnił to w filmiku na Instagramie, gdzie zamieścił przygotowania do swojego autorskiego programu.
Kuba uszczęśliwił swoją współpracownicę, przewożąc ją jednym ze swoich ekskluzywnych aut. Wojewódzki podkreśla, jak drogi jest samochód i alkohol, który przewożą – zapewne dla gości show. Tą dziewczyną, która mogła zasiąść na fotelu pasażera jest Ola, która wystąpiła w jego filmiku i go poprowadziła. Jak przyznaje, towarzyszyła mu wraz z koleżanką przy produkcji przez cały sezon. Dziewczyna pokazała, jak wygląda backstage show znanego prezentera.
U Kuby nie jest nudno. Ani w programie ani przed nim. Cała produkcja robi co może, by widz zobaczył atrakcyjny spektakl. Kasia wpuściła nas za kulisy, żeby uzmysłowić, ile kosztuje takie przedsięwzięcie. Widzimy gwiazdy, które stresują się pytaniami, przebierają, ubierają i chcą wypaść jak najlepiej.
Sam filmik jest dość wesoły i dobrze się go ogląda. To świetna promocja dla programu, który już i tak nie potrzebuje większej reklamy, co jest zasługą prowadzącego. Ola nie ukrywa, że czuje się wyróżniona, że mogła przyjechać na plan z szefem, który sprawił jej ogromną radość. Co na to Ania?