Maserak i Lis spodziewają się dziecka! Internauci zachwyceni, branża w szoku [FOTO]

Rafał Maserak/Fot. PAP
Rafał Maserak/Fot. PAP

Rafał Maserak, czyli jeden z najbardziej znanych tancerzy “Tańca z Gwiazdami”, zostanie ojcem. To będzie jego pierwsze dziecko, stąd niesamowita ekscytacja świeżo upieczonego taty. Jego partnerka – Małgorzata Lis – również po raz pierwszy zostanie mamą. Krążą pogłoski, że para planuje ślub, jednak sami zainteresowani nie potwierdzają tych informacji.

Rafał Maserak rozpoczął karierę medialną wraz ze swoim pierwszym występem w programie “Taniec z Gwiazdami”. Od razu przypadł do gustu fanom formatu, a także swoim partnerkom. Dość długo media rozpisywały się o potencjalnym romansie Maseraka z Małgorzatą Foremniak. Sama aktorka żartobliwie mianowała go “treserem foremek”.

Rafał doprowadził ją na szczyt. Zajęli drugie miejsce, stając się tym samym finalistami drugiej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Dziś Rafał jest już w poważnym związku, z którego będzie miał niebawem dziecko. Tancerz, jak twierdzi, jest szczęśliwy i nie może się doczekać momentu powiększenia rodziny.

Maserak tę szczęśliwą nowinę ogłosił na swoim Instagramie. Post wywarł ogromne wrażenie na kolegach i koleżankach z branży i popularnego show. Tancerz dostał mnóstwo gratulacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here